Вітайф®

Інструкція Вітайф® для застосування

Склад: 1 капсула “ВІТАЙФ” містить: активні інгредієнти:
Екстракт чорниці — 200 мг (mg),
Вітамін Е — 50 мг (mg),
Лютеїн — 5 мг (mg),
Цинку бісгліцинат — 27 мг (mg) (еквівалентно 7,5 мг (mg) цинку),
зеаксантин — 1,5 мг (mg),
піколінат хрому — 100 мкг (mcg);

Рекомендації до застосування: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин для покращення функціонування органів зору. Сприяє нормалізації мікроциркуляції та транспортування поживних речовин і кисню до дрібних структур ока та створенню щільного світлофільтру для убереження сітківки від руйнівної дії синьої частини спектру.

Вітайф має наступні властивості:

  • Забезпечує зоровий апарат повним спектром нутрієнтів, важливих для його повноцінної роботи
  • Підтримує мікроциркуляцію і повноцінний транспорт поживних речовин і кисню до дрібних структур ока
  • Створює щільний світлофільтр, який захищає сітківку від руйнівної дії синьої частини спектру

Екстракт чорниці — джерело проанатоцианідів, які діють на сітківку, та біофлавоноїдів, які покращують мікроциркуляцію та трофіку сітківки ока. Чорниця сприяє регенерації світлочутливого пігменту сітківки — родопсину, чим покращує чутливість сітківки до різних рівнів світлового випромінювання і посилює гостроту зору. У формулі Вітайф використовується висококонцентрований екстракт дикорослої чорниці, яка росте в екологічно чистих умовах Карпат.

Лютеїн — пігмент жовтої плями ока, який захищає сітківку від руйнівної дії світлового спектру та відновлює пошкоджені ділянки.

Зеаксантин — каротиноїдний пігмент, який захищає кришталик від вікового ущільнення і активізує міжклітинний метаболізм, покращуючи живлення ока.

Цинку бісгліцинат — допомагає сітківці засвоювати вітамін А. Без цинку неможливий нормальний метаболізм сітківки. Око – місце високої концентрації цинку. У формулі Вітайф використовується бісгліцинат цинку — хелатна органічна сполука з високим процентом засвоєння організмом людини.

Піколінат хрому — забезпечує передачу імпульсу в нейронах сітківки. Також піколінат хрому позитивно впливає на обмін вуглеводів та рівень глюкози і є незамінним при необхідності відновити функції ока за наявності діабетичної ретинопатії. Піколінат хрома — хелатна сполука хрому з органічною піколіновою кислотою, засвоєння якої складає 80-90% (на відміну від 25-35% засвоєння неорганічних солей хрома).

Вітамін Е — допоміжний антиоксидант в формулі, завдяки якому око швидше відновлюється після навантаження.

Допоміжні речовини: наповнювачі: діоксид кремнію аморфний, мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки — 15,0 г (g), вуглеводи — 1,1 г (g), жири — 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/269,4 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки — 0,13 г (g), вуглеводи — 0,01 г (g), жири — 0 г (g); 0,54 ккал (kcal)/2,26 кДж (kJ).

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2 рази на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 3-4 місяці. Курс прийому визначається лікарем індивідуально.

Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, період вагітності та період лактації.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 320 мг (mg) ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-001:2017.