Уропровіт®

Інструкція Уропровіт® для застосування

Склад: 1 капсула “УРОПРОВІТ” містить; активні інгредієнти:
Екстракт журавлини — 250 мг,
Екстракт толокнянки (Мучниці) — 100 мг,
Екстракт хвоща польового — 100 мг;
допоміжні речовини: наповнювачі: діоксид кремнію аморфний (орісіл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, лактоза; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).

Рекомендації до споживання: як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації функціонування сечовивідної системи.

“Уропровіт” може бути рекомендований для полегшення процесу інфекційно-запальних захворювань сечовивідної системи, таких як цистит, простатит, пієлонефрит та уретрит; Збільшення протимікробної дії проти збудників інфекції;
Профілактики утворення сечового або ниркового каменю.

ФУНЦІОНАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Екстракт журавлини — (Vaccinium Macrocarpon Extract) містить поліфенол, органічні кислоти( бензойна,лимонна, яблучна та хінна), флавоноїди, велику кількість мінеральних речовин( залізо, марганець, фосфор, йод, калій, кальцій) та вітамінів( Р і С, В1 та В2). Журавлина містить багато танінів — фенольних сполук, що пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів, і перешкоджають їх проникненню в живі клітини. Тому журавлина може посилювати дію багатьох ліків — наприклад, антибіотиків.
Використовують при інфекційних захворюваннях сечовидільної системі, також при неприємному запаху сечі та для її підкислення. При хронічних циститах та пієлонефритах допомагає попереджувати рецидиви. Рекомендують в якості засобу для запобігання утворення каменів у нирках.
Маючи протимікробні і сечогінні властивості журавлину застосовують при лікуванні хвороб нирок і сечового міхура, сечокам'яної хвороби, для профілактики цих хвороб, при жіночих запальних захворюваннях.

Екстракт толокнянки (мучниці) — (Uvae ursi folia) містить Глікозид арбутин, вільний гідрохінон, галову, елагову, урсолову і інші органічні кислоти, Дубильні речовини пірогалової групи, Флавоноїди (кверцитрин, кверцетин і мирицитрин), Аскорбінову кислоту, фарбувальні речовини, Смоли, Мікроелементи.
Лікувальна дія препаратів Мучниці обумовлена в основному арбутином, який під впливом гідролізу розпадається в організмі на цукор, гідрохінон і глюкозу. Гідрохінон чинить антисептичну і сечогінну дію. Арбутин подразнює ниркову паренхіму, викликаючи помірний діуретичний ефект. Може буди рекомендований при запальних захворюваннях сечового міхура і сечовивідних шляхів.

Хвощ польовий — (Equisetum arvense L) містить аскорбінову,кремнієву та органічні кислоти, сапоніни, алкалоїди, жири, дубильні речовини, жирну олію, каротин, флавоноїди, гіркоти та мінеральні солі.
Перешкоджає утворенню сечового каменю, нормалізує мінеральний обмін в організмі, стимулює функцію кори надниркових залоз та проліферацію сполучної тканини. Використовують при аддісоновій та жовчокам'яній хворобах, також застосовують в якості сечогінного засобу.

Спосіб застосування та рекомендована доза: дорослим по 1-2 капсули на день під час їжі.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації.

Застереження щодо вживання: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 480 мг ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4° С до 25° С.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-001:2017.