Максіопрост®

Інструкція Максіопрост® для застосування

Склад: 1 капсула містить; активні інгредієнти:
Сухий екстракт кропиви дводомної — 200 мг (mg),
Сухий екстракт трибулусу — 200 мг (mg),
Сухий екстракт гінкго білоби — 50 мг (mg),
Натрію селеніт — 68,3 мкг (mcg);

Рекомендації до застосування: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин, зокрема протодіосцину та рослинних фітонутрієнтів. Сприяє поліпшенню чоловічого здоров’я, підвищенню лібідо, нормалізації функціонування чоловічої статевої системи та передміхурової залози. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Максіопрост має наступні властивості:

  • Сприяє підвищенню синтезу тестостерону, відновлює гормональний баланс
  • Пом’якшує протікання запального процесу в передміхуровій залозі та уретрі
  • Нормалізує обмін речовин в передміхуровій залозі
  • Підвищує лібідо і сексуальну активність

Екстракт трибулусу — рослина №1 для здоров'я чоловічої статевої системи. Його ефект визначають стероїдні сапоніни, в першу чергу протодіосцин. Трибулус сприяє нормалізації гормонального фону чоловіка та підвищує чутливість клітин до чоловічих гормонів, активуючи андрогенні рецептори. Успішно використовується для підвищення сексуальної активності та лібідо, покращує настрій та усуває нервову напругу.

Екстракт кропиви дводомної сприяє локалізації запального процесу при простатиті і запобігає його поширення на прилеглі тканини. Також вона пом’якшує подразнення в уретральному каналі і діє як природний антисептик на патогенну флору.

Екстракт гінкго білоба завдяки кверцетину і органічним кислотам покращує мікроциркуляцію, що дуже важливо для залозистої тканини. Активна мікроциркуляція забезпечує цільову доставку в тканини передміхурової залози всіх активних компонентів препарату, а також кисню і поживних речовин.

Натрію селеніт – форма селену з максимальною біодоступністю. Селен входить до складу молекули тестостерону, тому постійно витрачається організмом. Частина селену виділяється зі спермою, тому для активного статевого життя чоловікам необхідно його щоденне надходження.

Допоміжні речовини: наповнювачі: лактоза, діоксид кремнію аморфний (орісіл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки — 15,0 г (g), вуглеводи — 1,1 г (g), жири — 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/269,4 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки — 0,13 г (g), вуглеводи — 0,01 г (g), жири — 0 г (g); 0,54 ккал (kcal)/2,26 кДж (kJ).

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2 рази на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 3-4 місяці. Курс прийому визначається лікарем індивідуально.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, діти.

Застереження щодо вживання: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 460 мг (mg) ± 7 %..

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-001:2017.