Відділ по роботі з кліентами
+38 (044) 599 66 59
З питань співпраці
Працюємо Пн-Пт з 9:00 по 18:00
+38 (044) 599 66 59 office@boviosfarm.com.ua
24 декабря 2020

Привітання від засновника компанії

Привітання від засновника компанії

Цей рік виявився для нас екзаменом — на професіоналізм, стійкість, адаптивність до цього турбулентного світу.

Не буду приховувати — те, що сталося, змінило і деякі наші плани, дещо уповільнивши заплановані темпи зростання, як і у всієї планети. Але навіть в таких умовах, які жодним чином не залежали від нас, ми зберегли роботу для абсолютно всіх співробітників, використали час карантину для навчання і закриваємо рік з відчуттям, що зробили в ньому максимум.

Я бачу кожне зусилля своєї команди по всій країні та вдячний кожному, хто використовує створювані нами можливості. Бажаю вам, велика команда, гарної відпустки до 10-го січня та чекаю 11-го підкорювати світ далі!

Цього року від Bovios farm відокремилась самостійна компанія — Ozymuk pharm, тепер це дві окремі організації. Це був не найлегший період, але це — наша історія, ми приймаємо та поважаємо її.

У Bovios farm великі плани — на рік, п’ять, десять. Я не можу обіцяти своїй команді стабільності, але точно можу пообіцяти одне: не має значення, що станеться зі світом у 2021-му, які ще на нас чекають випробування і які коливання битимуть по ринку — ми в будь-якому разі будемо рости, розвиватися, приймати швидкі та сміливі рішення, вдосконалюватися, впроваджувати інновації та втілювати мрії. Немає такої сили, яка могла б зупинити нас, поки ми самі не вирішимо зупинитися. А ми не зробимо цього ніколи, бо наш шлях — лише вперед.

Я бажаю вам світлого Різдва, натхнення та Віри — в себе, у власний талант, у здатність змінювати світ!

З повагою, вдячністю та вірою в краще, засновник Bovios farm Віталій Старунь