17 сентября 2019

Участь у першому форумі фармацевтів Вінниччини

«Кращі практики підвищення професійних якостей фармацевтів та роль науки, права, психології в покращенні його авторитету та іміджу»

Місце проведення: місто Вінниця, вулиця соборна, будинок 46

Форум присвячений 20-й річниці встановлення ДНЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА УКРАЇНИ та 5-й річниці створення ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ФАРМАЦЕВТІВ «КУМ ДЕО» та є частиною загального проекту: «ВІННИЧЧИНА ФАРМАЦЕВТИЧНА».

Біля стенда було організовано дружню комунікацію лікарів та співробітників компанії, де кожен мав змогу задати питання та отримати відповідь.

 

Ініціатором вказаних заходів виступала Вінницька обласна асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО».

Для участі у форумі було запрошено: фармацевтів, провізорів, керівників аптечних мереж, представників фармацевтичних виробництв, представників фармацевтичних компаній, представників фармацевтичного факультету ВНМУ ім. М.І. Пирогова, фармацевтичного відділення Вінницького медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного.

Вказаний захід є загальнодоступним та вільним, для спеціалістів фармацевтичної та медичної сфери діяльності, асоціацій, благодійних організацій, Фондів, органів місцевого самоврядування та державної влади.

У рамках форуму було розглянуто та розкрито наступні актуальні питання:

  • Сучасні лікарські препарати та ефективні підходи;
  • Новини нормативно – правового забезпечення діяльності аптек та захисту прав пацієнтів;
  • Права споживача у разі придбання ним ЛЗ неналежної якості та правильні дії працівника аптеки;
  • Психологічний клімат в аптеці (шляхи гармонізації стосунків між персоналом і пацієнтом);
  • Типи клієнтів і практичні поради роботи з ними.

Компанія «Бовіос фарм»

Взяла участь у заході та представила свій стенд на першому форумі фармацевтів Вінниччини «Кращі практики підвищення професійних якостей фармацевтів та роль науки, права, психології в покращенні його авторитету та іміджу»