17 августа 2020

Чи можна дієтичні добавки (БАДи) вживати у якості ліків?

Чи можна дієтичні добавки (БАДи) вживати у якості ліків?

За допомогою дієтичних добавок (БАДів)  можна зміцнити імунітет, забезпечити організму підтримку мікроелементами та ПОПЕРЕДИТИ розвиток захворювань. Так, дієтичні добавки (БАДи) допомагають в комплексній дії  процесу лікування та підтримують організм при прийомі лікарських засобів. Але лікування ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно спочатку обговорювати з лікарем. В жодному випадку не займайтеся самолікуванням!

Чим корисні дієтичні добавки (БАДи)?

Більшість амінокислот, мінералів, мікро та макроелементів організм синтезує самостійно. Беручі необхідні компоненти з їжі. Однак, як ми вже зауважували вище, при сучасному темпі життя не завжди є змога харчуватися правильно. Навіть якщо ми, як нам здається, вживаємо тільки здорову їжу, давайте згадаємо, що м’ясо, овочі, фрукти та інші продукти часто проходять хімічну обробку перед потраплянням на прилавки. Тож отримувати всі необхідні для організму речовини лишень з їжі, на жаль, неможливо.

Саме для цього існують дієтичні добавки (БАДи). Вони доповнюють наш раціон необхідними елементами та дають організму речовини, які не синтезуються в організмі самостійно, але життєво йому необхідні.