17 августа 2020

Міф про дієтичні добавки (БАДи).

Дієтичні добавки (БАДи) не потрібні, якщо ви повноцінно харчуєтесь.

Поміркуємо, що на сьогоднішній день можна вважати повноцінним харчуванням. Це вживання органічного м‘яса, вирощених на власній землі, необроблених хімією овочів та фруктів.

Але навіть за таких умов поживних речовин, отриманих з їжі буде недостатньо для підтримання необхідної кількості мікро і макроелементів в організмі.

Наприклад, для отримання добової норми кальцію, людині потрібно з‘їдати 16 яєць на день. Але це спричинить серйозну шкоду здоров‘ю та призведе до алергії.

А для підтримання в організмі необхідного рівня вітаміну D, треба кожного дня їсти оселедець або червону рибу. Якщо перше набридне, то друге — швидко  з‘їсть бюджет.

Та річ навіть не тільки у їжі! Сучасний світ задає свій темп — робота, відповідальність, дедлайни, недосипання та погіршена екологія. Це стрес, на який організм реагує зниженням імунних процесів та погіршенням стану здоров‘я.

В умовах шаленого ритму наш організм потребує додаткової підтримки. Ми рекомендуємо уникати синтетичних препаратів і саме тому компанія Бовіос фарм створила НАТУРАЛЬНІ дієтичні добавки. Вони природно підтримують функціонування організму та допомагають йому справлятися зі стресом.

Тож дієтичні добавки необхідні нашому організму для підтримання оптимального рівня вітамінів, мікро та макроелементів.

Кожен день наш організм піддається випробуванням: стреси на роботі, купа вірусів та патогенних бактерій, недосипання та незбалансоване харчування. Саме тому імунній системі важливо приділити увагу.

  • Стабілізують артеріальний тиск. Особливо актуальна ця проблема для метеозалежних та людей похилого віку.
  • Покращують зір та попереджають його зниження.
  • Нормалізують менструальний цикл та полегшують симптоми ПМС.
  • Заспокоюють нервову систему, нормалізують сон.

Як бачите, кожен з нас може знайти свою проблему у цьому списку. Гарна новина у тому, що дієтичні добавки (БАДи) допоможуть у їх вирішенні. Звісно, якщо дотримуватися рекомендацій та режиму їх вживання.