Метионорм

Метионорм, Metionorm

Добавка дієтична на основі рослинної сировини «Метионорм»

Склад: 1 капсула містить; активні інгредієнти:
гліцин — 100 мг (mg),
екстракт трави меліси лікарської — 150 мг (mg),
екстракт коренів шоломниці байкальської — 90 мг (mg),
екстракт коренів солодки голої – 60 мг (mg),
екстракт листя чаю зеленого — 40 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювачі: діоксид кремнію аморфний (орісіл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки — 15,0 г (g), вуглеводи — 1,1 г (g), жири — 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/269,4 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (3 капсули): білки — 0,19 г (g), вуглеводи — 0,01 г (g), жири — 0 г (g); 0,81 ккал (kcal)/3,39 кДж (kJ).

Без ГМО.

Рекомендації до застосування: може бути рекомендована з метою підтримки сталого артеріального тиску при нестабільних погодних умовах, нормалізації функціонування серцево-судинної та нервової систем при підвищених сезонних емоційних навантаженнях. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на день незалежно від прийому їжі.

Термін застосування: 1-2 місяці. В подальшому курс вживання визначає лікар індивідуально.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації. Обережно застосовувати при зниженому артеріальному тиску.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Дата виробництва та строк придатності: дату виробництва вказано на упаковці.

Строк придатності: 24 місяці від дати виробництва.

Номер серії виробництва: вказано на упаковці.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 460 мг (mg) ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника: вказано на упаковці.

Штрих-код: вказано на упаковці.

ТУ У 10.8-40917126-005:2018.