Максіопрост свічки

Максіопрост свічки, Максиопрост свечи, Максіопрост супозиторії, Максиопрост суппозитории, Maxioprost suppository

Свічки (супозиторії) з рослинними екстрактами «Максіопрост»

Рекомендації до застосування: може бути рекомендований лікарем з метою покращення функціонального стану сечостатевої системи, надання місцевого протизапального ефекту в тканинах передміхурової залози та органах малого тазу і поліпшення якості ерекції.

Супозиторії «Максіопрост» мають наступні властивості:

  • за рахунок локальної дії фітобіотиків сприяють швидкій ліквідації запального процесу та подразнення прилеглих тканин
  • сприяють зменшенню дизуричних розладів
  • пом’якшують дискомфортні відчуття при сечовиділенні
  • поліпшують статеву функцію, підвищують лібідо, покращують показники спермограми

Екстракт насіння гарбуза — натуральний простатопротектор, який має протизапальну дію на тканини простати, сприяє відновленню статевої функції при її порушенні та сприяє біологічній активності сперматозоїдів. Екстракт насіння гарбуза також стимулює активність гуморальної ланки імунітету та надає незамінну допомогу в комплексній терапії гострого та хронічного простатиту.

Екстракт листя подорожника великого має потужну антисептичну дію, сприяю усуненню спазмів та дискомфортних відчуттів при сечовипусканні. Органічні кислоти, що входять до складу подорожника, сприяють регенерації тканини простати та ліквідації набряку.

Екстракт кропиви дводомної сприяє локалізації запального процесу при простатиті і запобігає його поширення та прилеглі тканини. Також він пом’якшує подразнення в уретральному каналі і діє як природний антисептик на патогенну флору.

Екстракт листя розмарину лікарського сприяє покращенню потенції та якості сексуального життя. Також регулярне використання екстракту листя розмарину в якості допоміжного засобу терапії сексуальних розладів сприяє нормалізації показників спермограми.

Спосіб застосування: застосовується ректально в положенні лежачи, по 1 суп. 2-3 рази на день (або індивідуальний курс за призначенням лікаря). Перед застосуванням супозиторій попередньо треба змочити кип'яченою водою, після введення бажано полежати 20-30 хв.

Курс застосування: від 10 днів до 1 місяця, залежно від тяжкості стану та індивідуальних особливостей.

Не є лікарським засобом. Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Термін придатності: 2 роки.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С.

ТУ У 21.2-40917126-002:2018