Холівія

Холівія, Холивия, Holivia

Добавка дієтична на основі рослинної сировини «Холівія»

Склад: 1 капсула містить; активні інгредієнти:
екстракт листя артишоку посівного – 250 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 7,5 г (g), вуглеводи – 0,55 г (g), жири – 0 г (g); 32,2 ккал(kcal)/ 134,7 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (8 капсул) білки – 0,38 г (g), вуглеводи – 0,03 г (g), жири – 0 г (g); 1,62 ккал(kcal)/6,79 кДж (kJ).

Без ГМО.

Рекомендації до застосування: може бути рекомендована як джерело інуліну та цинаріну. Сприяє нормалізації функціонування жовчного міхура та процесів травлення. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована доза: вживати дорослим по 1-2 капсулі 3-4 рази на день за 15-30 хв (min) до прийому їжі.

Термін застосування: 1 місяць. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації, жовчнокам’яна хвороба, непрохідність жовчних або сечовивідних шляхів, нагноєння (емпієма) жовчного міхура, гострий гепатит, печінкова недостатність важкого ступеню, гострі захворювання нирок.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Дата виробництва та строк придатності: дату виробництва вказано на упаковці.

Строк придатності: 24 місяці від дати виробництва.

Номер серії виробництва: вказано на упаковці.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 280 мг (mg) ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

ТУ У 10.8-40917126-005:2018.