Холівія

Холівія, Холивия, Holivia

Інструкція Холівія для застосування

Склад: 1 капсула містить; активні інгредієнти:
екстракт листя артишоку посівного – 250 мг (mg);

Рекомендації до застосування: може бути рекомендована як джерело інуліну та цинаріну. Сприяє нормалізації функціонування жовчного міхура та процесів травлення. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Холівія має наступні властивості:

  • Покращує виділення жовчі, збільшує концентрацію в жовчі жовчних кислот
  • Сприяє оптимальній скоротливій функції жовчного міхура та попереджає застій в ньому жовчі
  • Сприяє нормалізації моторики кишечнику, попереджає рефлюкс їжі в шлунково-кишковому тракті
  • Зменшує дискомфортні відчуття у шлунково-кишковому тракті при порушенні режиму харчування, сприяє усуненню спазму
  • Сприяє нормальному обміну холестерину
  • Сприяє виділенню з організму сечовини, креатиніну, а також токсинів (у т. ч. нітросполук, алкалоїдів, солей важких металів)

Екстракт артишоку — природне джерело цинаріну та інуліну, які сприяють нормальному виділенню жовчі та нормалізують її реологічні властивості. Сприяючи усуненню спазму жовчного міхура, артишок забезпечує фізіологічне скорочення жовчного міхура та легке надходження жовчі в кишечник.

Завдяки екстракту артишоку у жовчі збільшується концентрація жовчних кислот, які емульгують жири, активізують моторику тонкої кишки, попереджають адгезію бактерій за рахунок взаємодії з епітеліальними клітинами жовчних шляхів. Через посилення виділення жовчних кислот екстракт артишоку сприяє нормалізації обміну холестерину.

Допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 7,5 г (g), вуглеводи – 0,55 г (g), жири – 0 г (g); 32,2 ккал(kcal)/ 134,7 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (8 капсул) білки – 0,38 г (g), вуглеводи – 0,03 г (g), жири – 0 г (g); 1,62 ккал(kcal)/6,79 кДж (kJ).

Спосіб застосування та рекомендована доза: вживати дорослим по 1-2 капсулі 3-4 рази на день за 15-30 хв (min) до прийому їжі.

Термін застосування: 1 місяць. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації, жовчнокам’яна хвороба, непрохідність жовчних або сечовивідних шляхів, нагноєння (емпієма) жовчного міхура, гострий гепатит, печінкова недостатність важкого ступеню, гострі захворювання нирок.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 280 мг (mg) ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-005:2018.