Бурпія

Бурпія, Бурпия, Burpiya

Інструкція Бурпія для застосування

Склад: 1 капсула містить; активні інгредієнти:
екстракт трави споришу звичайного (гірчаку) – 150 мг (mg),
екстракт плодів аммі зубної – 100 мг (mg),
екстракт коренів марени красильної – 100 мг (mg),
екстракт трави хвоща польового – 50 мг (mg);

Рекомендації до застосування: може бути рекомендована як джерело фітонутрієнтів, що сприяють розчиненню ниркових конкрементів та нормалізації функціонування сечовидільної системи, у т.ч. зменшенню запального процесу.

Бурпія має наступні властивості:

  • Сприяє виведенню продуктів дисметаболічної нефропатії («піску»)
  • Сприяє нормалізації обміну речовин при дисметаболічній нефропатії
  • Сприяють посиленому кровообігу нирок
  • Має діуретичний ефект
  • Нормалізують тонус гладкої мускулатури сечовивідних шляхів
  • Сприяє зменшенню запального процесу в сечовидільній системі

Екстракт трави споришу звичайного виводить з організму надлишки іонів натрію і хлору, збільшуючи фільтрацію в ниркових клубочках і зменшуючи зворотну ресорбцію в ниркових канальцях. Завдяки дубильним речовинам екстракт споришу має протизапальну і в'яжучу дію, сприяє зменшенню набряків.

Екстракт плодів аммі зубної як спазмолітичний засіб вибірково діє на гладку мускулатуру сечоводів. Сприяє зменшенню больових відчуттів при відходженні продуктів дисметаболічної нефропатії. Сприяє зменшенню дизуричних явищ.

Екстракт коренів марени красильної – ефективний спазмолітик для сечовидільних шляхів, який полегшує відходження піску та дрібних конкрементів. Сприяє зменшенню інтенсивності запального процесу в сечовидільній системі.

Екстракт трави хвоща польового – потужний діуретик, який сприяє посиленому виділенню солей із сечею та завдяки швидкому виведенню рідини сприяє зменшенню набряків.

Допоміжні речовини: наповнювачі: діоксид кремнію аморфний (орісіл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 15,0 г (g), вуглеводи – 1,1 г (g), жири – 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/ 269,4 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (3 капсули): білки – 0,19 г (g), вуглеводи – 0,01 г (g), жири – 0 г (g); 0,81 ккал (kcal)/3,39 кДж (kJ).

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на день незалежно від прийому їжі.

Термін застосування: 1-3 місяці. В подальшому курс вживання визначає лікар індивідуально.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації, тромбофлебіт, гострі запальні захворювання нирок і сечового міхура, наявність у сечовивідних шляхах конкрементів розміром більше 3 мм (mm).

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 420 мг (mg) ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-005:2018.