Амарелін свічки

Амарелін, Амарелин, Amarelin

Свічки (супозиторії) з рослинними екстрактами «Амарелін»

Рекомендації до застосування: може бути рекомендований з метою надання місцевої антисептичної дії, ефективного загоєння мікротравм слизової оболонки статевих органів, зниження інтенсивності запального процесу та профілактики розвитку вірусних та грибкових інфекцій.

Супозиторії «Амарелін» мають наступні властивості:

  • Завдяки високому вмісту природних фітобіотиків мають потужний антисептичний ефект та перешкоджають розвитку патологічної флори
  • Забезпечує профілактику розвитку вірусних та грибкових інфекцій, в т.ч. у випадках навантаження на імунітет (хронічні запальні захворювання ОМТ, інвазивні методи дослідження та лікування, хірургічні втручання)
  • Сприяє інтенсивному загоєнню мікротравм слизової оболонки статевих органів, забезпечує швидке відновлення після інвазивних методів втручання
  • Незамінний в комплексі антисептичних мір при порушенні біоценозу піхви (в т.ч. при незахищеному статевому контакті)

Екстракт насіння амаранту містить природну речовину сквален — донатор кисню, який має унікальну здатність насичувати киснем тканини. Локальна дія насіння амаранту забезпечує прицільний ефект та інтенсивну регенерацію тканин, що зазнали механічного пошкодження (агресивні методи лікування) або подразнення.

Екстракт шавлії лікарської — потужний природний антисептик, що діє як на бактеріальну, так і на грибкову флору. Незамінний допоміжний засіб в комплексній терапії кандидозів та бактеріальних вагінозів. Також екстракт шавлії усуває спазм, зменшуючи дискомфортні відчуття при болісних менструаціях.

Екстракт квіток лаванди вузьколистої зміцнює місцевий імунітет та відновлює природний захист організму від патогенної мікрофлори. Також лаванда посилює дію шавлії в якості антисептику, забезпечуючи бактеріостатичний ефект на шкідливі мікроорганізми, і до активних речовин лаванди не розвивається резистентність.

Ефірна олія чайного дерева сприяє інтенсивному зниженню подразнення слизових оболонок та має сильний антисептичний ефект проти патогенних грибів, сприяючи фізіологічному вагінальному балансу. Незамінний компонент допоміжної терапії при лікуванні кандидозів та бактеріальних вагінозів.

Спосіб застосування: застосовується вагінально або ректально в положенні лежачи, по 1 суп. 2-3 рази на день (або індивідуальний курс за призначенням лікаря). Перед застосуванням супозиторій попередньо треба змочити кип'яченою водою, після введення бажано полежати 20-30 хв.

Курс застосування: від 10 днів до 1-го місяця, залежно від тяжкості стану та індивідуальних особливостей.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, дитячий вік, період вагітності та лактації.

Застереження щодо застосування: перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 2 роки.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С.

ТУ У 21.2-40917126-002:2018