Альфаполістатин®

Інструкція Альфаполістатин® для застосування

Склад: 1 капсула містить; активні інгредієнти:
екстракт люцерни — 250 мг (mg),
коензим Q10 — 60 мг (mg),
полікозанол — 10 мг (mg);

Рекомендації до застосування: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин для нормалізації функціонування серцево-судинної системи, рівня холестерину та артеріального тиску. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Альфаполістатин має наступні властивості:

  • Покращує функціональний стан серцево-судинної системи при серцевій недостатності за рахунок активізації енергетичного обміну клітин
  • Сприяє підтримці здорового обміну холестерину
  • Підтримує стабільність нормального артеріального тиску, запобігаючи його підвищенню

Полікозанол — натуральна суміш вищих первинних аліфатичних спиртів, виділених з воскової маси цукрової тростини. Полікозанол сприяє зниженню холестерину за рахунок зменшення його утворення в печінці, а також підтримує концентрацію ліпопротеїдів високої щільності («хорошого холестерину»).

Коензим Q10 нутрієнт молодості та належного енергетичного обміну і потужний протектор побічних ефектів тривалого прийому статинів. Сприяє виведенню «поганого холестерину» та підтримці нормального тиску за рахунок підвищення периферичного спротиву судин.

Екстракт люцерни джерело сапонінів, які зв’язують холестерин та блокують його засвоєння в організмі, перешкоджуючи розвитку атеросклеротичних змін судинних стінок. Також екстракт люцерни ефективно попереджує підвищення тиску, покращуючи якість життя при гіпертонічній хворобі.

Допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію аморфний, кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки — 15,0 г (g), вуглеводи — 1,1 г (g), жири — 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/269,4 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки — 0,13 г (g), вуглеводи — 0,01 г (g), жири — 0 г (g); 0,54 ккал (kcal)/2,26 кДж (kJ).

Спосіб застосування та рекомендована доза: дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.

Рекомендований курс прийому: 3-4 місяці. В подальшому курс прийому узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, період вагітності та період лактації.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 350 мг (mg) ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У ТУ У 10.8-40917126-001:2017.