Альфафітостатин®

Інструкція Альфафітостатин® для застосування

Склад: 1 капсула "АЛЬФАФІТОСТАТИН" містить активні інгредієнти:
Вітамін С — 50 мг
Екстракт кунжуту (сезамін) — 30 мг,
Полікозанол — 10 мг,
Вітамін В2 — 0,5 мг;
Допоміжні речовини наповнювачi: лактоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісіл), мікрокристалічна целюлоза; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).

Рекомендації до споживання: як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації рівня загального холестерину в крові, посиленню захисних функцій імунної системи від впливу несприятливого навколишнього середовища.

Альфафітостатин може бути рекомендований з метою: нормалізації рівня загального холестерину ЛПНЩ (ліпопротеїдів низької щільності) в сироватці крові і поліпшення функціонального стану серцево-судинної системи; Володіє антиоксидантними та гіпохолестеринемічними властивостями.

ФУНЦІОНАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ

Вітамін С — потужний антиоксидант. Він грає важливу роль в регуляції окислювально-відновних процесів, підвищує захисні сили організму, обмежує можливість захворювань дихальних шляхів, покращує еластичність судин (нормалізує проникність капілярів). Вітамін надає сприятливу дію на функції центральної нервової системи, стимулює діяльність ендокринних залоз, сприяє кращому засвоєнню заліза і нормальному кровотворенню, перешкоджає утворенню канцерогенів.

Екстракт кунжуту Sesamum (сезамін) – містить велику кількість олії і кислот органічного походження. У складі насіння присутні потужні антиоксиданти, вуглеводи, білки, амінокислоти і вітаміни (A, B, E, C, PP), а також цілий ряд корисних жирних кислот. Крім цього кунжут насичений фосфором і залізом, кальцієм, калієм, магнієм і деякими іншими мінеральними речовинами, необхідними організму.
Кунжут є прекрасним профілактичним засобом і допомагає з нормалізацією речовин в організмі, бере участь у профілактиці хвороб кісток і суглобів, знижує рівень холестерину. Фітин, що входить до складу насіння, допомагає підтримувати баланс речовин в організмі.

Полікозанол – натуральна речовина, яка містить природну суміш вищих первинних аліфатичних спиртів , виділенних та очищених з воскової маси цукрової тростини (Saccharum officinarum). Дія препаратів на основі полікозанола базується на пригніченні синтезу холестерину в клітинах печінки і прискорення розпаду «особливо небезпечних» ліпопротеїдів низької щільності, з підвищеним рівнем яких безпосередньо пов'язаний ризик розвитку атеросклерозу. Таким чином, полікозанол забезпечує зниження концентрації холестерину в сироватці крові. Також, Полікозанол, забезпечує профілактику тромбозу з тією ж ефективністю, що і малі дози аспірину.
Полікозанол може бути рекомендований, як доповнення до основного лікування і в якості профілактики при: синдромі коронарної недостатності; інфаркті міокарда; ІХС; вегетосудинної дистонії; профілактиці тромбозу; постінсультному і постінфарктному стані; гіпертонічної хвороби; стенокардії.

Вітамін В2 (рибофлавін) – позитивно впливає на ріст і відновлення клітин, входить до складу ферментів, прискорює процеси обміну речовин в організмі, беручи участь у метаболізмі білків, жирів і вуглеводів.

Спосіб застосування та рекомендована доза: дорослим по 1-2 капсули на день під час їжі.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації.

Застереження щодо вживання: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: 1 капсула масою нетто 250 мг ± 7 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4° С до 25° С.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-001:2017.