«Бовіос фарм»

Бовіос фарм, Бовиос фарм, Bovios farm

Компанія «Бовіос фарм» була заснована у 2016-му році, людьми з багаторічним досвідом різної медичної направленості і фарммаркетингу. В процесі праці в галузі фармакологічних і маркетингових технологій, у засновників компанії з’явилося своє бачення розвитку діяльності, направлене на виготовлення продукції високоякісного складу і налаштоване на кінцевого споживача.

Наразі «Бовіос фарм» виготовляє і поширює фармацевтичні продукти, якісного і діючого складу, які дійсно можуть допомогти багатьом людям покращити своє самопочуття.

Асортимент і направленість дії компанії постійно розширюється. Ми не ставимо рамок у нашому зрості та дивимося у майбутнє далеко за існуючі горизонти.

Партнерство та співпраця

«Нутрімед»

Налагодження тісних і довготривалих ділових відносин є одним з найважливіших пріоритетів існування та розвитку.

«Бовіос фарм» плідно і злагоджено співпрацює на контрактній основі з компанією-виробником «Нутрімед», що була заснована у 1998-му році і на теперішній час являється ведучім виробником препаратів на рослинній основі в Україні.

Враховуючи зростаючу зацікавленість до сегменту натуропатичних препаратів на вітчизняному фармацевтичному ринку, компанія «Нутрімед» вперше в Україні пропонує професійні послуги контрактного виробництва дієтичних добавок на власних виробничих потужностях, сертифікованих по міжнародним стандартам ISO та HACCP.

Нутрімед сертифікат ISO 1 Нутрімед сертифікат ISO 2 Нутрімед сертифікат ISO 3 Нутрімед сертифікат ISO 4

ТОВ «БаДМ»

ТОВ «БаДМ» гарантує збереження якості лікарських засобів на етапі дистриб'юції від отримання у постачальника до передачі клієнту. У реалізацію випускаються тільки якісні лікарські засоби. На аптечних складах ТОВ «БаДМ» працює команда професіоналів, які забезпечують якісний вхідний контроль та контроль якості в процесі зберігання. Матеріально-технічна база ТОВ «БаДМ» забезпечує необхідні умови зберігання лікарських засобів.

СП «Оптима-Фарм, ЛТД»

Представляє на ринку фармацевтичну продукцію найвищої якості. Робота з існуючими та майбутніми клієнтами заснована на їх потребах і ринкових тенденціях.

СП «Оптима-Фарм, ЛТД» — "ми забезпечуємо сервіс і відмінну якість продукції, що поставляється нами, тим самим покращуючи суспільство в якому ми живемо і працюємо. Зі своїм клієнтами ми будуємо партнерські, взаємовигідні у всьому відносини."