Абіфол

Абіфол, Абифол, Abifol

Інструкція Абіфол для застосування

Склад: 1 саше мiстить: активні інгредієнти:
міо-інозитол - 2000 мг (mg),
фолієва кислота - 200 мкг (mcg),
вітамин D3 (холекальциферол) - 300 МО(IU),
вітамін В2 - (рибофлавін) 0,8 мг (mg),
вітамін В6 (піридоксин) - 0,9 мг (mg),
вітамін В12 (ціанокобаламін) - 2 мкг (mcg),
хрому піколінат - 40 мкг (mcg);

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело вітамінів та мінералів для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму жінки, в т.ч. підтримки жіночої фертильності, відновлення овуляторного циклу та менструальної циклічності, підвищення інтенсивності фолікулогенезу, сприяння нормалізації гормонального балансу та зниженню інсулінорезистентності.

Абіфол має наступні властивості:

  • Відновлює нормальний овуляторний цикл та менструальну циклічність
  • Підвищує інтенсивність фолікулогенезу та якість дозрілих ооцитів
  • Сприяє нормалізації гормонального балансу (зокрема, рівня андрогенів)
  • Сприяє зниженню інсулінорезистентності (підвищенню чутливості клітин до інсуліну)
  • Підтримує оптимальний рівень глюкози крові
  • Нормалізує вуглеводний обмін та загальний метаболізм
  • Сприяє вирішенню деяких косметологічних проблем (надмірна жирність шкіри та волосся, підвищений ріст волосся на обличчі та тілі)

Міо-інозитол — вітаміноподібна сполука, що виступає в якості сенсибілізатора інсуліна та індуктора овуляції. Міо-інозитол позитивно впливає на баланс гормонів (зокрема, сприяє зниженню рівня тестостерону та інших андрогенів) та відновлює нормальну овуляторну активність і фертильність.

Фолієва кислота бере участь у синтезі ДНК, тому надходження фолієвої кислоти у необхідній кількості є однією з найважливіщих умов утворення здорових яйцеклітин.

Вітамин D3 (холекальциферол) 300 МЕ забезпечує нормальну роботу ферментів, які контролюють вуглеводний та ліпідний метаболізм. За даними досліджень, достатній рівень вітаміну D в організмі жінки – необхідна умова для овуляції.

Вітамін В2 (рибофлавін) нормалізує обмін всіх основних мікроелементів в організмі (зокрема, заліза), забезпечує нормальний синтез гемоглобіну та каталізує клітинне дихання. Дефіцит рибофлавину тісно пов'язаний з безпліддям та невиношуванням вагітності.

Вітамін В6 (піридоксин) покращує засвоєння білка, сприяє швидкій регенерації шкіри та регулює роботу сальних залоз. Також піридоксин контролює синтез серотоніну під час стресу, покращуючи настрій та підвищуючи стресостійкість.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) покращує засвоєння фолієвої кислоти та посилює її дію. Також ціанокобаламін врівноважує процеси гальмування та збудження в нервовій системі, регулює енергетичний обмін та є важливим в підтримці репродуктивної функції.

Хрому піколінат сприяє зниженню глюкози у крові, нормалізує жировий та вуглеводний обмін, сприяє зменшенню потягу до солодкої їжі та зниженню ваги. «Абіфол» містить хрому піколінат в органічній хелатній формі, що легко засвоюється.

Поживна (харчова) цінність на 100 г(g) добавки: білків – 0,0 г (g), жирів – 0,0 г (g), вуглеводів – 100 г (g): вміст в 1 саше: білків – 0,0 г (g), жирів – 0,0 г (g), вуглеводів – 2,2 г (g).

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г(g) продукту: 1700 кДж (kJ)/400 ккал (kcal); на 1 саше: 34 кДж(kJ)/8 ккал(kcal).

Спосiб застосування та рекомендована добова доза: дорослим по 1-2 саше 2 рази на день після вживання їжі, вміст 1 саше розчинити в 1 склянці води кімнатної температури, добре розмішати та одразу випити.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, вагітним, людям із значно зниженим імунітетом та жінкам з лактацією - тільки за призначенням лікаря. Не рекомендується перевищувати зазначену добову дозу. Абіфол не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендований термін споживання: 1-2 місяці. В подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Форма випуску: саше, маса нетто: 2,0 г.

Умови та термін зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 ⁰С до 25 ⁰С в сухому, захищеному від світла і не доступному для дітей місці.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-004:2019.